Podłużne donice Long Slim

Prostokątne donice Long Slim

Sortuj produkty
sortuj wg :

Prostokątna donica Long Slim to nie tylko modny pojemnik na rośliny ale również designerski dodatek który wpasuje się w wiele aranżacji. Jej duża pojemność sprawia,że można posadzić w niej rośliny o większej bryle korzeniowej. Rośliny, które bardzo dobrze komponują się z podłużnymi kształtami donicy Long Slim to wysokie trawy, bukszpany, mahonie pospolite oraz różaneczniki.

 

Prostokątna donica Long Slim - nowoczesna donica do aranżacji wnętrz i przestrzeni zewnętrznych

Nowoczesne donice prostokątne Long Slim doskonale sprawdzają się w przestrzeni zewnętrznej jako donice ogrodowe, tarasowe czy balkonowe. Podłużne donice Long Slim wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne jak deszcz, śnieg, promieniowanie UV, różnice temperatur. Duże donice Long Slim to donice mrozoodporne dlatego doskonale sprawdzą się również jako donice miejskie.

W aranżacji wnętrz donice Long Slim doskonale sprawdzają się jako stylowe donice do salonu oraz jako nowoczesne donice do biura. W większych pomiesczeniach biurowych donice mogą być nowoczesnymi ścianki dzieląc je na mniejsze przestrzenie.  

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl