Dostępne opcje
Produkt niedostępny w tej liczbie
Dostępna ilość:
Pole wymagane
Prostokątna donica podświetlana Megalo 40 cm idealnie komponuje się z zielonymi roślinami. Nowoczesny styl a zarazem prostota donicy Megalo o wysokości 40 cm pozwala zaaranżować otoczenie o wszechstronnej charakterystyce. Idealnie nadaje się do zdobienia zarówno ekskluzywnych wnętrz - salon, biuro, restauracja, jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon, taras czy ogród. Ta oryginalna i zarazem nowoczesna donica Megalo wpasuje się w każdą stylizację pomieszczeń oraz zewnętrznych przestrzeni zielonych i może służyć jako podświetlana donica ogrodowa lub przytulna lampa wewnętrzna.
Warto zaznaczyć że donica Megalo wykonana jest z polietylenu, który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, różnice tamperatur czy promieniowanie UV co sprawia, że jest ona wyjatkowo trwała.
Donica podświetlana Megalo z żarówką LED - jest oświetlana energooszczędną żarówką LED 5W w oprawie E27, z wersją białego światła o barwie ciepłej lub zimnej. Zawsze barwę światła możesz w łatwy sposób zmienić wymieniając żarówkę na inną.
Donica podświetlana Megalo LED RGB 16 kolorów - jest to model ze specjalną energooszczędną żarówką LED RGB 4W w oprawie oświetlenia E14, która posiada 16 kolrów podświetlenia. Do tej wersji donicy dołączony jest bezprzewodowy pilot, który pozwala na wygodną zmianę kolorów. Posiada regulację jasności i kilka trybów zmiany oświetlenia.
Donica podświetlana Megalo zasilana jest sieciowo 230V kabelem o długości 2 m do wyboru: czarny gumowany typ IP44(na zewnątrz i do wnętrz), biały z włącznikem(do wnętrz).
Nowoczesną donice Megalo polskiego producenta Kokuren można wyczyścić wilgotną ściereczką oraz ciepłą wodą rozcieńczoną z mydłem w płynie.
Specyfikacja
Stolica Polski
Twoja ocena
Menu