PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY!

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU DLA SIEBIE ZAPYTAJ O NIEGO, POSTARAMY SIĘ GO DLA CIEBIE SPROWADZIĆ. info@risingstar.pl

  • Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie piłkarskie

Spodnie piłkarskie na trening

Spodnie piłkarskie pozostają podstawowym elementem zaopatrzenia treningowego każdego piłkarza na każdy poziomie. Do dobrego treningu piłkarskiego nie mogą to być jednakże zwyczajne długie spodnie ze sklepu z odzieżą sportową. Optymalne spodnie piłkarskie powinny trzymać konkretny fason, a także muszą być zrobione z wytrzymałych i przewiewnych dzianin.

Jak rozpoznać spodnie piłkarskie

Typowe spodnie piłkarskie znacznie odróżniają się od innych  spodni sportowych. Zasadniczą różnicę można dostrzec w ich kroju. Spodnie do piłki nożnej posiadają z lekka zwężane nogawki. Najwygodniejsze z nich to takie, które zakończone są nieuciskającymi ściągaczami, są elastyczne oraz nie krępują ruchów. Dla każdego piłkarza czy to początkującego czy zawodowca bardzo ważna jest dobra widoczność całej stopy, dlatego przylegająca do ciała nogawka jest bardzo ważnym elementem. Dlatego szukając spodni piłkarskich zwróć uwagę na te elementy. 

Jakie spodnie piłkarskie wybrać

Spodnie piłkarskie muszą być dobrze dopasowane na dolnej części nogi. Dobierając rozmiar dla siebie, zawsze warto wspomagać się tabelą rozmiarów danego wytwórcy. Spodnie piłkarskie mogą również posiadać kieszenie na drobiazgi, które są zapinane na zamek lub nie. Przy doborze spodni dobrze jest zwrócić na to uwagę jak i na surowiec, z którego zostały zrobione, który powinien być przyjemny oraz przewiewny.  Takim najlepszym materiałem do na stroje piłkarskie jest poliester, który jest wytrzymały, przewiewny i przyjemny w dotyku.