PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY!

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU DLA SIEBIE ZAPYTAJ O NIEGO, POSTARAMY SIĘ GO DLA CIEBIE SPROWADZIĆ. info@risingstar.pl

  • Kategorie
  • Parametry
  • Puma

Torby Puma

Marka Puma plasującą się w awangardzie światowych wytwórców funkcjonalnej odzieży sportowej projektuje również kolekcję galanteryjną w zbiór której wchodzą m.in. torby. Toteż poszukując pojemnej oraz użytecznej torby na dłuższy wyjazd, torby na trening czy torebki na zakupy czy też na co dzień, swoje działania nakieruj w podstawowej kolejności do ofertę internetowego sklepu sportowego risingstar.pl

Torba sportowa Puma-uniwersalna

Dowolna torba, bez względu na pakowność oraz przeznaczenie powinna być niebywale wytrzymała. I takie są modne torby marki Puma, które to wykonane są z najwyższej klasy surowców. Zazwyczaj jest to poliester będący bardzo odporny na uszkodzenia machinalne, jak i różnorakiego rodzaju przetarcia. Można odnaleźć także modele zaimpregnowane tak aby nie wchłaniały wilgoci. Jeżeli w swojej torbie chcesz przenosić spore ciężary zwracaj uwagę, czy typ, który przykuł Twoją uwagę ma wzmocnione spód. Dowolna torba sportowa Puma cechuje się nietuzinkowym wzornictwem, które w połączeniu z aktualną kolorystyką stanowi unikalny dodatek oraz sposób na przeniesienie bagażu.

W ofercie sklepurisingstar.pl nie brakuje również kompaktowych typów torebek na co dzień, dla mężczyzn w minimalistycznej wersji, dla kobiet natomiast w modnej kolorystyce i często też z subtelnym graficznym wątkiem. Te nieduże typy doskonale sprawdzą się na co dzień osobom, które w dzień powszechni dzierżą przy sobie jedynie najbardziej przydatne rzeczy. Uniwersalność tych fasonów sprawia, że zabierzesz ją także na wczasy, aby w trakcie zwiedzania posiadać przy sobie jedynie aparat fotograficzny, dokumenty oraz pieniądze.

Torby Puma dla aktywnych

Torby dedykowane aktywnym mają zazwyczaj mnóstwo dodatkowych ułatwień w postaci bocznych kieszeni z siatki czy wentylowanej przegrody na buty. W tej kwestii firma Puma nie pozostaje w tyle, dając użytkownikom maksimum użyteczne modele. Często natrafić można na modele z wewnętrzną przegrodą, która posłużyć ma oddzieleniu spoconej, treningowej odzieży od tej suchej.