• Kategorie
  • Parametry
  • Piłki do piłki nożnej

Piłki nożne – Nike, Adidas, Reebok, Puma

Jako oferujący piłki nożne sklep sportowy dbamy o zadowolenie z gry, dostarczając trwałe, dobrze trzymające się stopy i idealnie okrągłe piłki nożne. Mniejsze rozmiary na halę, większe na boisko – wszystkie tak samo dobrze wywiązują się ze swojej roli. Wybieraj spośród najnowszych modeli, które są dostosowane do współczesnych warunków i tempa gry, gwarantując prawidłową trajektorię lotu i przewidywalne zachowanie po kopnięciu.W ofercie Piłki nożne Nike, Adidas, Reebok, Puma.

Piłka nożna Nike

Piłki nożne Nike charakteryzują się pośród konkurencji wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wpadającym w oko nowoczesnym designem. Dbałość a także precyzja wykonania tych piłek to priorytet dla marki Nike w celu zaspokojenia potrzeb nabywców. Decydując się na nabytek tych piłek jesteśmy pewni, iż będą one służyć nam przez wiele lat bez żadnych problemów i uszczęśliwią nie jednego gracza piłki nożnej a także multum innych dyscyplin sportowych. Marka Nike, której nie trzeba przedstawiać nikomu, jest największym na świecie wytwórcą obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych.

Piłka nożna Adidas

Piłki marki Adidas są szeroko znane i cenione przez sympatyków piłki nożnej na całym świecie. Pośród swojego wielkiego asortymentu produktów piłki nożne Adidas są bardzo popularne. Są one produkowane z najwyższej jakości surowców i zapewniają użytkowanie przez wiele lat poprzez jakość wykonania a także troskliwości o najmniejszy detal piłek. Adidas to marka piłek, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Marka Adidas to producent oficjalnej piłki turniejowej Euro 2020-jej nazwa to piłka nożna adidas uniforia.

Piłka nożna Select

Piłka do grania w piłkę nożną powinna charakteryzować się określonymi parametrami. Parametry te pozostają z góry określone. Piłka musi być okrągła, posiadać właściwą wagę oraz  odpowiedni materiał konstrukcyjny. Pośród wszelkich piłek na szczególną uwagę zasługuje piłka nożna Select. Ta wyśmienita piłka charakteryzuje się znakomitą celnością, a oprócz tego jest niezwykle trwała.

Piłka nożna Select dla każdego

W ofercie firmy Select odnajdziesz piłki dla profesjonalnych zawodników a także dla amatorskich klubów piłkarskich. Wszelka piłka nożna Select charakteryzuje się niezłą szczelnością. Piłki bywają klejone lub szyte oraz posiadają nieznacznie błyszczące powłoki. Piłka nożna tej marki charakteryzuje się też doskonałym designem. Wielokolorowe modele piłek marki Select pozostają doskonale widoczne na boiskach w wszelkich warunkach. Dodatkowo wielką zaletą piłek firmy Select jest bardzo korzystna cena.