• Kategorie
  • Szukaj
  • Ochraniacze piłkarskie

Ochraniacze piłkarskie Nike Adidas

Ochraniacze piłkarskie, to nieodłączny element wyposażenia każdego piłkarza. Nieważne, czy jest to zawodowiec, czy chłopak, który marzy o wielkiej karierze. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom piłkarskich talentów, oferujemy ochraniacze znanych marek, do których to zalicza się Adidas,  NikePuma czy Under Armour. Z tymi produktami ani jeden mecz nie będzie Wam straszny. Oferowane przez nas ochraniacze zrobione zostały z surowców najwyższej klasy, co sprawia, iż wypełniają swoją zadanie w 100%. W wewnętrznej stronie zamontowano wytrzymałą piankę, która idealnie leży na nodze, natomiast na zewnątrz twardą płytkę, która ochrania piłkarza przed niespodziewanymi urazami.

Ochraniacze piłkarskie-sklep sportowy risingstar.pl

W ofercie internetowego sklepu sportowego risingstar.pl znajdziecie Państwo różnorodne ochraniacze piłkarskie - same płytki, które osłaniają tylko golenie, płytki zintegrowane z ochraniaczem na kostki. Kiedy masz piłkarza w domu, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak niełatwym wyborem bywają ochraniacze piłkarskie. Każdy piłkarz posiada kompletnie inną anatomię nogi, natomiast w ochraniaczach musi czuć się pewnie i komfortowo. Nie powinny być za ciasne czy też za luźne. W trakcie meczu ochraniacze piłkarskie stają się elementem nogi, toteż tak ważny jest ich właściwy dobór. Kiedy po raz pierwszy zaopatrujesz się w ochraniacze i nie jesteś przekonany, który model powinieneś dobrać, zgłoś się do nas, gdzie znajdziesz ich bogatą ofertę. Zapraszamy!

Jaki model ochraniaczy wybrać

Kiedy zastanawiasz się, jaki model ochraniaczy wybrać, zapewniamy, że zarazem te z ochraniaczami na kostki, jak tudzież te bez nich idealnie trzymają się na nodze. Nie bój się więc, że wybierając wyłącznie te bez ochraniacza na kostkę, będą Ci się zasuwać. Kiedy ochraniacze są doskonale dopasowane do nogi - nie ma takiej możliwości. Zapoznając się z naszą ofertę, być może zauważyłeś, że do ochraniaczy na golenie dołączone są charakterystyczne rękawy kompresyjne. Ich zasadniczą rolą jest przytrzymanie we właściwej pozycji ochraniacza a także wspomaganie produktu w amortyzacji uderzenia. Rękawy te zrobione zostały z najwyższej jakości materiału, poprzez co nie tylko przepuszczają powietrze, lecz przede wszystkim dopasowują się perfekcyjnie do kształtu nogi, nie rozciągając się przy tym. W naszych modelach w rękawie odnajdziecie Państwo specyficzną kieszonkę, która daje pewność, iż w trakcie gry ochraniacz nie wysunie się spod rękawa.