• Kategorie
  • Parametry
  • Burty piłkarskie

Buty piłkarskie - sklep sportowy risingstar.pl

Precyzyjne przyjęcie, pewne prowadzenie, celne uderzenia, dokładne podania – wszystkie te jakże istotne elementy piłkarskiego rzemiosła zależą w głównej mierze od umiejętności i formy zawodnika. Słabej jakości lub źle dobrane obuwie piłkarskie może jednak przeszkodzić w pełnym rozwinięciu skrzydeł i pokazaniu na boisku wszystkiego, co się potrafi. Mając świadomość, jak ważną rolę dla każdego zawodnika odgrywają buty piłkarskie, proponujemy ich szeroki i różnorodny wybór. Nieodpowiednie obuwie piłkarskie prowadzi do niewłaściwego ułożenia stopy i może skończyć się przyswojeniem złych nawyków, co jest szczególnie groźne w przypadku młodych adeptów piłki nożnej. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz nie tylko męskie buty piłkarskie dla dorosłych na halę, buty na sztuczną nawierzchnię oraz buty z przeznaczeniem na naturalną nawierzchnię – ale również specjalnie modele chłopięce i dla dzieci. Niezależnie od rozmiaru stopy, poziomu rozgrywek i wieku zawodnika dobierzesz obuwie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom piłkarza.

Buty piłkarskie w najlepszym wydaniu

Proponujemy modele butów piłkarskich najpopularniejszych producentów takich jak Adidas, Nike , Puma , Joma i wielu innych a wszystkie wykonane z najlepszych materiałów o różnorodnym zastosowaniu, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Profesjonalne buty piłkarskie-risingstar.pl

Znajdziesz tu profesjonalne korki na pełnowymiarowe boisko, profesjonalne halówki, także turfy przeznaczone do grania na boiskach typu Orlik. Bez względu na Twoje oczekiwania w naszym sportowym sklepie internetowym risinstar.pl znajdziesz buty piłkarskie, które Cię interesuje. Już teraz wybierz jeden z modeli i ciesz się komfortem grania!

Rodzaje podeszwy butów piłkarskich

FG - to typ butów piłkarskich stworzonych do gry na naturalnej trawie tak zwane lanki. Charakteryzują się niewymiennymi korkami, o różnych kształtach. To jedne z najpopularniejszych typów obuwia piłkarskiego.

Sprawdź lanki w naszym sklepie

SG - to buty piłkarskie, które sprawdzą się na mokrej, grząskiej nawierzchni tak zwane wkręty. Posiadają wymienne, korki różnej długości.

Sprawdź wkręty w naszym sklepie

TF- to popularne turfy. Buty te posiadają podeszwę z małymi, gęsto rozmieszczonymi koreczki. Ten typ butów piłkarskich doskonale sprawdzi się na twardych, sztucznych nawierzchniach np. orlikach. 

Sprawdź turfy w naszym sklepie

IC – po prostu halówki. Buty piłkarskie z płaską podeszwą kauczukową przeznaczone do gry na hali. Nie pobrudzą parkietu i zapewnią odpowiednią przyczepność.

Sprawdź halówki w naszym sklepie