• Kategorie
  • Parametry
  • Dresy piłkarskie

Dresy piłkarskie sklep risingstar.pl

Sportowy ubiór piłkarski to niewątpliwie spodenki oraz koszulka. W takiej oczywiście odzieży najczęściej widzimy piłkarzy oraz sami grywamy w piłkę nożną. Niekoniecznie jest to jednak jedyny element stroju piłkarskiego. Zaliczają się do niego również obuwie, ochraniacze oraz getry, zaś na treningach czy w przerwach meczu nieodzowne są dresy piłkarskie. Bluza oraz spodnie dresowe składają się na komplet, który rozgrzewa w niesprzyjających warunkach pogodowych a także sprawia, że zawodnicy wyglądają bardzo reprezentacyjnie.

W naszym sklepie internetowym risingstar.pl czekają na Ciebie różne fasony dresów piłkarskich w tanich cenach – do użytku przez reprezentacje akademii, zespołów piłkarskie czy graczy amatorskich. Pokaźna ilość rozmiarów, wzorów oraz kolorystyk, zaś wszystko to od lojalnych i czołowych producentów odzieży sportowej. Pozostaje tylko skorzystać z naszej oferty – gwarantujemy satysfakcje i najwyższą jakość odzieży i akcesoriów sportowych.

Dres do piłki nożnej

Jesień, zima oraz wczesna wiosna to okres, w którym dresy stają się nieodzownym ubiorem piłkarza. Na krótkie spodenkioraz koszulkę jest stanowczo za chłodno, zatem do treningów taki ubiór jest nade wszystko niezbędny. Powinien dbać o właściwe ogrzewanie sportowca, lecz równocześnie powinien zagwarantować mu właściwą przewiewność oraz cyrkulację powietrza. Praktycznym rozwiązaniem są ściągacze przy rękawach, które sprawiają, iż dres do piłki nożnej jest praktyczny i doskonale dopasowany. Porównywalną rolę sprawują ściągacze nogawek. Dla dzieci czy dla dorosłych – dresy piłkarskie dla osób w dowolnym wieku wyglądają porównywalnie i są wyposażone w analogiczne udogodnienia. Dużo modeli ma kaptury oraz kieszenie, które przydają się na treningach.