PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY!

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU DLA SIEBIE ZAPYTAJ O NIEGO, POSTARAMY SIĘ GO DLA CIEBIE SPROWADZIĆ. info@risingstar.pl

  • Kategorie
  • Parametry
  • Buty piłkarskie

Buty piłkarskie najlepszych producentów

 

Markowe buty piłkarskie to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu oraz stabilności. Wybierając buty do gry w piłkę od czołowych producentów na świecie, rozwijasz własne umiejętności a także chronisz stawy, które w nieprofesjonalnym obuwiu pozostają bezustannie narażone na kontuzje. W ofercie naszego sklepu znajdują się buty piłkarskie Nike, Adidas, Umbro, Mizuno a także Under Armour przeznaczone dla osób zajmujących się piłką nożną rekreacyjnie, półamatorsko, półprofesjonalnie a także profesjonalnie. Buty dla piłkarza znajdujące się w naszej ofercie przeznaczone są do grania na miękkiej murawie, twardej murawie, sztucznej nawierzchni i hali. Posiadamy halówki, lanki, turfy oraz wkręty. Dysponujemy butami piłkarskimi od najlepszych światowych producentów w wielu rozmiarach i modelach.

Nike

Jesteś  fanem obuwia piłkarskiego Nike? W takim razie trafiłeś najlepiej jak tylko mogłeś– na Risingstar.pl znajdziesz pokaźną liczbę modeli markowych butów Nike do grania w piłkę nożną dla osób grających rekreacyjnie, półamatorsko, półprofesjonalnie a także profesjonalnie. Posiadamy halówki, lanki, wkręty a także turfy Nike, które zaopatrzono w najlepsze technologie Nike zapewniające dopasowanie, wyczucie piłki, przyczepność i stabilność. Sporą popularnością pośród naszych Kupujących cieszą się korki piłkarskie z kołnierzem Dynamic Fit, który łączy kostkę oraz stopę, zapewniając doskonałe dopasowanie a także zwiększając kontrolę nad piłką. Buty piłkarskie Nike oferowane przez nasz sklep przeznaczone są na miękkie i twarde murawy, sztuczne trawy a także hale. W ofercie butów piłkarskich Nike są także korki dla dzieci, które to dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną.

Adidas

Na Risingstar.pl znajdziesz bogatą ofertę obuwia piłkarskiego Adidas dla osób grających w piłką nożną amatorsko, półamatorsko, półprofesjonalnie czy profesjonalnie. W naszym asortymencie umieściliśmy halówki, lanki, wkręty a także turfy Adidas, które da piłkarzowi komfort zarówno w trakcie treningu, jak i meczu. Buty piłkarskie Adidas przeznaczone są do grania na murawach miękkich i twardych, sztucznych trawach oraz halach. Poszczególne modele zostały wyposażone w doskonałe technologie Adidas, takie jak m.in. podeszwy zewnętrzne AGILITY, Chaos, TOTAL CONTROL, wspierający zewnętrzny oraz wewnętrzny bok stopy system 360 TORSION TAPE, odpowiada za idealny kontakt z piłką. W butach piłkarskich Adidas Twoja stopa pozostaje stabilna oraz bezpieczna, dzięki czemu zdołasz pokazać pełen potencjał swoich umiejętności na boisku.