PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY!

NIE ZNALAZŁEŚ PRODUKTU DLA SIEBIE ZAPYTAJ O NIEGO, POSTARAMY SIĘ GO DLA CIEBIE SPROWADZIĆ. info@risingstar.pl

  • Kategorie
  • Parametry
  • Adidas

Torby Adidas

Wojaże bywają różnorodne. Na takie, które masz ochotę przejść pieszo szykujesz użyteczne buty, natomiast ilość zabieranego ekwipunku starasz się ograniczać do minimum. No i z pewnością nie ma mowy, aby w długą pieszą eskapadę spakować się w walizę na kółkach, czy torbę na ramię, w grę wchodzi jedynie plecak. Niemniej jednak wojaże, takie jak np. wczasy w egzotycznym krańcu świata czy z domu w stronę określonego punktu docelowego jeśli chodzi przede wszystkim o komfortowy transport ekwipunku są właściwą okazją aby spakować się w typową torbę o stosownej pojemności. Torba Adidas to wszechstronna oferta, którą, jeśli nie jest znacząco pokaźnej objętości możesz zabierać na wyjazdy jak i posługiwać się w zwykłych okolicznościach, jak np. wyjście na trening.

Torba sportowa Adidas

Adidas produkuje torby o możliwie wszechstronnym zastosowaniu. Jeżeli jesteś regularnym bywalcem siłowni tudzież niedługie wyjazdy bywają u Ciebie na porządku dziennym Twoja torba powinna bywać jak największa. Albowiem liczebność rzeczy zabieranych na siłownię bywa porównywalna do bagażu na niedługi, jedno czy też dwudniowy wyjazd. Przy torbach dostępnych w naszej ofercie widać symbole litrażu, które mają za zadanie pomagać dokonać właściwego doboru. Torba do przeznaczeń wybitnie sportowych i na niedługie wyjazdy powinna posiadać pakowność w zakresie 20-60L, większe przydadzą się raczej w przypadku dłuższych wyjazdów i dalekich wojaży.

Torba Adidas-odpowiednia jakość użytkowania

Kiedy trenujesz i wojażujesz przez cały rok a nie chcesz ponosić nieprzydatnych kosztów niezwłocznie zainwestuj w torbę zrobioną z nieprzemakalnego tworzywa, którą będzie można użytkować bez względu na bieżącą porę roku. Torba sportowa Adidas aby zdołała pochwalić się niebotycznymi parametrami wodoodporności powinna być zaimpregnowana, najczęściej jest to tzw. DWR, co w polskim tłumaczeniu oznacza szczegółowo "trwale odpychający wodę". Skoro zależy Ci na wodoodpornym typie torby zwracaj uwagę na stadium wodoszczelności oznaczany jako mm słupa wody. Im wyższy ten parametr tym większa gwarancja, że woda i wilgoć nie dostaną się do zawartości torby.

Planując przenosić spore ciężary istotne jest, by torba podróżna Adidas miała należycie wzmocnione dno, które daje Ci gwarancje, że transport będzie pewny i torba udźwignie dany ładunek. Na dworcu lub oczekując na taxi zazwyczaj stawia się bagaż na ziemię, na skutek tego torba jest narażona na zabrudzenie, kiedy aktualna pogoda jest np. deszczowa. Torba to rodzaj bagażu, którego czyszczenie nie zalicza się do najprzyjemniejszych i najczęstszych, toteż trzeba wybrać model z tworzywa łatwego w czyszczeniu albo takiego, który po prostu ciężej się brudzi. Właściwym wyborem będzie torba poliestrowa, będąca trwałą i wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne ofertą. Jej trwałość zależy także od gramatury, im wyższa tym materiał będzie grubszy i o wiele trwalszy. Sklep sportowy risingstar.pl oferuje wszechstronny wybór toreb wykonanych z poliestru, który jest zasadniczo prostą w czyszczeniu tkaniną i nie brudzi się łatwo.